| 0 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
PU14-klassi EMV
Nõo Spordihoone
Lahtivise: 16:00 GMT 18.10.26
Nõo vs Pärnu Spordikool
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 23.00 | |||
| Nõo | R. Voore | 22.00 | |||
| Nõo | K. Põdra | 19.33 | |||
| Pärnu Spordikool | U. Kiuru | 11.33 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Kaja | 10.00 |
| Nõo | R. Voore | 8.67 | |||
| Nõo | K. Põdra | 6.00 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 5.67 | |||
| Pärnu Spordikool | U. Kiuru | 4.67 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Kaja | 4.00 |
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 2.00 | |||
| Pärnu Spordikool | A. Veberson | 1.33 | |||
| Nõo | R. Tamm | 1.00 | |||
| Nõo | K. Põdra | 0.67 | |||
| Nõo | C. Belski | 0.67 |
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 5.67 | |||
| Nõo | K. Põdra | 5.33 | |||
| Nõo | R. Voore | 4.67 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Kaja | 2.00 | |||
| Pärnu Spordikool | U. Kiuru | 2.00 |
| Nõo | R. Voore | 15.67 | |||
| Nõo | T. Paabut | 11.00 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 7.00 | |||
| Nõo | K. Põdra | 5.67 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Kaja | 5.67 |
| Nõo | R. Voore | 7.00 | |||
| Nõo | T. Paabut | 4.33 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Kaja | 4.00 | |||
| Nõo | K. Põdra | 4.00 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 2.33 |
| Nõo | R. Voore | 8.67 | |||
| Nõo | T. Paabut | 6.67 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 4.67 | |||
| Pärnu Spordikool | A. Veberson | 3.00 | |||
| Pärnu Spordikool | R. Teearu | 3.00 |
| Nõo | K. Põdra | 2.33 | |||
| Pärnu Spordikool | A. Veberson | 2.00 | |||
| Nõo | R. Voore | 2.00 | |||
| Nõo | T. Paabut | 2.00 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 2.00 |
| Nõo | R. Voore | 27.00 | |||
| Pärnu Spordikool | J. Jakobson | 19.67 | |||
| Nõo | K. Põdra | 16.33 | |||
| Nõo | T. Paabut | 13.00 | |||
| Pärnu Spordikool | U. Kiuru | 11.67 |
| Omavaheline võrdlus - Viimased 5 mängu |
|---|
| Viimased tulemused | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||
|
||||||||||
|
|
|
|||
|---|---|---|---|---|
| 25,6 / 73 (35,1598%) | SV Sooritatud visked väljakult | 22,6 / 58 (39,0805%) | ||
| 23,3 / 59,3 (39,3258%) | 2P 2p-visked | 19 / 40,3 (47,1074%) | ||
| 2,3 / 13,6 (17,0732%) | 3P 3p-visked | 3,6 / 17,6 (20,7547%) | ||
| 11,6 / 24 (48,6111%) | VV Vabavisked | 12 / 23,3 (51,4286%) | ||
| 48,3 | L Lauapallid | 37 | ||
| 9,6 | RS Resultatiivsed söödud | 7 | ||
| 21 | VL Vaheltlõiked | 8,3 | ||
| 0,6 | BL Blokeeritud visked | 1,3 | ||
| 22 | PK Pallikaotused | 24,6 | ||
| 16,3 (55) | V Viga | 16,6 (64) | ||
| 42,6 | PKSA Punktid kolmesekundialast | 35,3 | ||
| 14,3 | TVP Teise võimaluse punktid | 12,6 | ||
| 22 | PVP Punktid vastase pallikaotusest | 12,3 | ||
| 10,3 | VP Vahetusmängijate punktid | 3,6 | ||
| 11,3 | PK Punktid kiirrünnakust | 7,3 |
Genius Sports vabandab, kuid tehniliste probleemide tõttu ei ole antud mängu ülekanne saadaval.